Телевізор Samsung QE55S85FAUXUA
Виробники
Samsung
Bixby
Режим AI
Adaptive Sound Pro
Догляд за домашніми тваринами
Процесор NQ4 AI Gen2
4K AI Upscaling
PANTONE Validated
OLED
Real Depth Enhancer
Colour Booster Pro
Auto HDR Remastering
HDR Brightness Optimiser
Motion Xcelerator 120Hz
Gaming Hub
AI Auto Game mode
FreeSync Premium
Auto Low Latency Mode (ALLM)
Game Bar
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Active Voice Amplifier Pro
Samsung Daily+
Samsung Knox Security
SmartThings
Універсальний жест
Режим енергозбереження AI
Швидке дистанційне керування
Режим аудіо 360
Дизайн металевої фоторамки
Сонячний пульт дистанційного керування
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, CI, USB, HDMI, Антенний
Вага без підставки
12.2 кг
Вага з підставкою
12.6 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1224.6 x 706.2 x 33.9 мм
Розміри з підставкою
1224.6 x 765 x 235.3 мм
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2
Частота оновлення
100 Гц
Частота розгортки панелі
100 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
55"