Телевізор Ozonehd 19HN82T2
Виробники
OzoneHD
Вбудований медіаплеєр дасть змогу насолоджуватися улюбленим медіаконтентом — фільми, музика та фотографії у високій якості. Для цього просто приєднайте USB-носій із контентом до гнізда телевізора. Підтримує популярний відеоформат MKV. Особливості OzoneHD 19HN82T — живлення ТВ від стабілізованого джерела постійного струму — 12 В, 3 А (у комплекті).
VESA
VESA (75x75мм)
Інтерфейси підключення
USB, 1 x цифровий аудіовихід, Антенний, Headphone, D-sub, 1 x HDMI, Composite In (AV)
Вага з підставкою
3 кг
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
відсутня
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Розміри без підставки
450 x 320 x 47 мм
Розміри з підставкою
450 x 370 x 160 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
NTSC, SECAM, PAL
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
7mc
Дисплей
Тип матриці
SVA
Діагональ екрану
19"