Телевізор Philips 50PUS7608/12
Виробники
Philips
Вершина мультимедійного дозвілля
Опрацьований візуал
Немов у кінотеатрі
Найкращі рекомендації
Вишукана зовнішність
Грайте без обмежень
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x оптичний аудіо, 3 x HDMI, CI, 2 x USB, Антенний
Вага без підставки
9.1 кг
Вага з підставкою
9.3 кг
Енергоспоживання
70 Вт
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Pixel Precise UHD
Розміри без підставки
1111.0 x 654.0 x 87.5 мм
Розміри з підставкою
1111.0 x 674.0 x 260.0 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S
Частота оновлення
60 Гц (MEMC)
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
50"