Телевізор Samsung QE50QN90FAUXUA
Виробники
Samsung
Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщень
Найпередовіший процесор 4K AI
Без відблисків
Нео Квантовий HDR+
Motion Xcelerator 165 Гц
Dolby Atmos
Звук відстеження об'єктів+
Нескінченний безкоштовний контент / One UI Tizen
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
CI+, Антенний, Headphone, Component, 1 x RJ-45, 2 x USB, 4 x HDMI, CI, S/PDIF
Вага без підставки
13.5 кг
Вага з підставкою
17.6 кг
Додатково
Megogo, Youtube.com, Google Play, Netflix, Vimeo, Apple AirPlay
Енергоспоживання
60 Вт
Контрастність
Quantum Matrix Technology Plus
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor
Розміри без підставки
1113.6 x 644.1 x 26.9 мм
Розміри з підставкою
1113.6 x 705.4 x 220 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, Mini LED - телевізор, NeoQLED, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, аналоговий
Частота розгортки панелі
165 Гц
Діагональ екрану
50"