Телевізор LG 55UA75006LA
Виробники
LG
4K Super Upscaling пожвавлює кожен кадр
Розумний та швидкий
Чіткий звук зі штучним інтелектом
Всі ваші улюблені розваги
Ідеальний вибір для геймерів
Стильний дизайн і зручність
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 1 x RJ-45, 1 x USB, Антенний, 3 x HDMI
Вага без підставки
11.5 кг
Вага з підставкою
11.6 кг
Енергоспоживання
86 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AAC, AV1, MP3, AC3, EAC3, HE-AAC, MP2, PCM, VP9, apt-X, AC4, HLG
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1236 x 718 x 67.9 мм
Розміри з підставкою
1236 x 780 x 230 мм
Технології поліпшення зображення
VRR, HLG, ALLM, Dolby Digital, Chromecast, Apple AirPlay 2, Upscaling 4K, HGiG, HDR10, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
55"