Телевізор Samsung UE85U8000FUXUA
Виробники
Samsung
Яскраве та реалістичне зображення
Плавність і чіткість руху
Розумні можливості для зручності
Захопливий звук
Стильний дизайн і безпека
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, CI+, 1 x USB, 3 x HDMI, 1 x RJ-45
Вага без підставки
28.7 кг
Вага з підставкою
29.2 кг
Енергоспоживання
181 Вт
Контрастність
Mega Contrast
Органи управління
пульт TM2240A
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Розміри без підставки
1889.9 х 1083.5 х 77 мм
Розміри з підставкою
1889.9 х 1132.8 х 326 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
85"