Телевізор Sharp 43GP6265E (4T-C43GP6265ES)
Виробники
SHARP
Головні особливості
  • 4K Ultra HD Google TV з технологією Quantum Dot.
  • HDMI 2.1 з eARC.
  • Dolby Vision — технологія HDR кінотеатрального рівня.
  • Dolby Atmos — повністю об'ємний звук на 360°.
  • Аудіосистема Harman Kardon.
  • Smooth Motion — технологія кадрової інтерполяції.
Google Assistant
З невеликою допомогою від Google
Роздільна здатність 4K/UHD
Аудіосистема Harman Kardon
Керуйте телевізором прямо з телефону
Вбудований Google Assistant
HDR (High Dynamic Range) — розширений динамічний діапазон
Ігровий режим
Netflix
Active Motion 1000
Google Play Movie
Chromecast built-in
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
4GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI, Аудіовхід, Composite In (AV), 4 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід, S/PDIF
Вага з підставкою
7.4 кг
Енергоспоживання
52 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 12 (24 Вт)
Процесор зображення
AQUOS
Розміри без підставки
957 x 562 x 82 мм
Розміри з підставкою
957 x 606 x 239 мм
Технології поліпшення зображення
Dolby Vision, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43"