Телевізор Vinga S32HD25B
Виробники
Vinga
Телевізор з функціями мультимедіа центру
Чітке та насичене зображення
Розширені можливості ОС Android 11
Vinga S32HD25B працює на операційній системі Android 11, що надає такі можливості:
  • обмінюйтесь файлами між ґаджетами, які працюють на Android;
  • завантажуйте офіційні додатки, книги, фільми, музику в Google Play;
  • грайте в останні версії популярних ігор, що адаптовані під Android TV.
Лаконічний та компактний
Переваги LED технології
Більше портів та роз’ємів – більше функцій
Економний та доступний
Обравши цю модель, ви заощаджуєте тричі:
  • цей телевізор економний в енергоспоживанні.
CPU
4 Core A55
DDR
1G
Flash Memory
8GB
GPU
G31MP2
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Вага з підставкою
3.6 кг
Енергоспоживання
55 Вт
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 х 7 (14 Вт)
Процесор зображення
G31MP2
Розміри без підставки
716 x 423 x 81 мм
Розміри з підставкою
716 x 471 x 191 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
NTSC, SECAM, PAL
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
8.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"