Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (19V 4.74A 90W) 7.4x5.0mm (ACHPL90WS1)
Виробники
Grand-X
Блок живлення до ноутбука Grand-X HP / Compaq (19V 4.74A 90W) 7.4x5.0mm (ACHPL90WS1) швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Особливості блоку живлення: споживана потужність: 90 Вт; номінальний струм: 4.74 А (на виході); вихідна напруга: 19 В.
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
90 Вт
Вихідний струм (сила струму)
4,74 А
Джерело живлення
мережа 220 В