Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G ATX3.0)
Виробники
AZZA
Блок живлення від AZZA, призначений для живлення комп'ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у форм-факторі ATX і наділений потужністю 750 Вт. Він також підтримує новітні стандарти, включаючи ATX 3.0 і PCIe 5.0, що дозволяє підключати сучасне обладнання і забезпечує максимальну сумісність. За охолодження блоку живлення відповідає 120-міліметровий вентилятор, забезпечуючи практично безшумну роботу системи.
OutputCurrent +12V1
62А
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Azza
Модель
750W