Блок живлення Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC)
Виробники
Chieftronic
Конструкція з високою щільністю потужності дозволяє цій серії забезпечувати до 850 Вт потужності в компактному форм-факторі, загальною довжиною лише 14 см, одночасно досягаючи 80 PLUS® Gold сертифікованої ефективності. Компактний розмір у поєднанні з повністю модульним управлінням кабелями дозволяє серію PowerUp зручно використовувати в невеликих збірках, де потрібен короткий блок живлення, тоді як довгі, плоскі чорні кабелі підтримують збірки навіть у дуже великих ігрових випадках.
OutputCurrent +12V1
45.5A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
550 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.53
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Chieftronic
Модель
550W PowerUP Gold