Блок живлення Gamemax 600W (VP-600-RGB)
Виробники
GAMEMAX
OutputCurrent +12V1
40А
OutputСurrent +3,3V
18A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
600 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX 12V V2.31
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Основні характеристики
Інше
підсвічування RGB
Інші
Виробник
Gamemax
Модель
600W