Блок живлення Gamemax 400W (GM-400-8CM)
Виробники
GAMEMAX
Блок живлення CHIEFTEC 400W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У GAMEMAX 400W (GM-400-8CM) вона становить 400W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
OutputCurrent +12V1
11A
OutputСurrent +12V2
13A
OutputСurrent +3,3V
14A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x80 мм
Захист від
Кількість роз'ємів SATA
2
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
відсутнє
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4pin
Потужність
400 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.3
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Gamemax
Модель
400W