Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE)
Виробники
GIGABYTE
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
  • Естетичний світлий дизайн
  • Сертифікат 80 PLUS Silver (230V EU)
  • Відповідність вимогам стандарту Intel ATX 3.0
  • 120-мм вентилятор, гідродинамічний підшипник (FDB)
  • Плоскі силові кабелі
  • Виділена лінія живлення +12 В
  • Схеми захисту OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Стандарт 80 PLUS SILVER
Блок живлення відповідає вимогам сертифіката 80 Plus Silver (230V EU) на умовах 50% навантаження та демонструє енергоефективність на рівні >90%. Чим вища енергоефективність, тим нижчі втрати у ланцюгах живлення на тлі комфортного температурного режиму для ключових компонентів та мінімального рівня шуму вентиляторів системи охолодження.
Гнучкі плоскі кабелі
Виділена шина +12 В
Виділена шина +12 В покликана забезпечити необхідну вихідну потужність, стабільне живлення та сумісність з апаратним забезпеченням. Реалізована схема спрощує функцію підключення силового кабелю і є добрим рішенням для стабільного функціонування системи в режимі OC.
OutputCurrent +12V1
45.8A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
550 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Silver
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
GIGABYTE
Модель
550W