Телевізор 2E 2E-65A77Q
Виробники
2E
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (400x350мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RJ-45, Антенний, Аудіовихід, S/PDIF, CI
Вага без підставки
16.5 кг
Вага з підставкою
16.8 кг
Енергоспоживання
255 Вт
Контрастність
6500:1
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
XVID, H.265 (HEVC), H.264, DivX, WMA, JPEG, MP3, AVI
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри без підставки
1446 x 832 x 88 мм
Розміри з підставкою
1446x913 x285 мм
Технології поліпшення зображення
Dolby Digital
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
65"