Телевізор Samsung QE98Q80CAUXUA
Виробники
Samsung
Топ 4 особливості
  • Нейронний квантовий процесор 4K. Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K.
  • Покращувач зображень великого розміру. Поліпшення на основі штучного інтелекту.
  • Надтонкий дизайн. Тонкий профіль, що комфортно вписується в інтер'єр.
  • Smart Hub. Переглядайте свій улюблений контент в одному місці.
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Покращена штучним інтелектом якість зображення на надвеликому екрані
Тонкий профіль, що комфортно вписується в інтер'єр
Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
Пульт дистанційного керування заряджається від внутрішнього освітлення
Bluetooth
так
VESA
VESA (600x400мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 4 x HDMI, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI
Вага без підставки
56.3 кг
Вага з підставкою
65.8 кг
Енергоспоживання
445 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
Розміри без підставки
2180.6 x 1243.9 x 48.4 мм
Розміри з підставкою
2180.6 x 1306.8 x 387.3 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C, аналоговий
Частота оновлення
100 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
98"