Телевізор Sony KD55X85L
Виробники
Sony
Бездоганна контрастність. Комфортний перегляд
Природна контрастність
Потужні баси, що торкаються серця
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI+, 2 x USB, 1 x RJ-45, 4 x HDMI
Вага з підставкою
17 кг
Енергоспоживання
108 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
4K HDR X1
Розміри без підставки
1228 х 709 х 56 мм
Розміри з підставкою
1228 х 784 х 336 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
100Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
55"