Телевізор Samsung UE32T5300AUXUA
Виробники
Samsung
Роздільна здатність Full HD
Отримайте максимум від перегляду ТБ
HDR: бачити більше деталей
Підтримка HDR контенту
Технологія PurColor
Покращене опрацювання деталей зображення
Функція Ultra Clean View
Зображення оживає
Технологія Contrast Enhancer
Стильний дизайн ТВ
Тонкий дизайн
Завдяки чудовому тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого приміщення.
Підтримка AirPlay 2
VESA
VESA (100х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x оптичний аудіо, 1 x USB, Антенний, 2 x HDMI, CI
Вага без підставки
4 кг
Вага з підставкою
4.1 кг
Енергоспоживання
80 Вт
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Процесор зображення
HyperReal
Розміри без підставки
737.4 x 438.0 x 74.1 мм
Розміри з підставкою
737.4 x 465.4 x 150.5 мм
Технології поліпшення зображення
HDR, Motion Rate, Direct Full Array 8x, Contrast Enhancer, PurColor, Micro Dimming Pro
Тип телевизора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Дисплей
Діагональ екрану
32"