Телевізор Samsung UE43T5300AUXUA
Виробники
Samsung
Якість зображення Full HD
Получите максимум от просмотра ТВ
Технологія HDR
Технологія PurColor
Функція Ultra Clean View
Посилення контрастності
Тонкий дизайн
Завдяки стильному тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого інтер'єру.
AirPlay 2
GPU
HyperReal
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, Антенний, CI, 1 x USB, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45
Вага без підставки
8 кг
Вага з підставкою
8.2 кг
Енергоспоживання
120 Вт
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
HyperReal
Розміри без підставки
979.9 x 571.9 x 77.3 мм
Розміри з підставкою
979.9 x 596.6 x 170.3 мм
Технології поліпшення зображення
PurColor, Motion Rate, Direct Full Array 8x, HDR, Contrast Enhancer, Micro Dimming Pro
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевизора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, аналоговий, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
PQI 1000
Дисплей
Діагональ екрану
43"