Телевізор Samsung UE60DU7100UXUA
Виробники
Samsung
Процесор Crystal 4K
Реалістичність колірних відтінків у 4K
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Функція Contrast Enhancer
Поліпшене почуття глибини та кольору
Технологія HDR
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q- Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контенту
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45
Вага без підставки
14.9 кг
Вага з підставкою
15.4 кг
Енергоспоживання
108 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Розміри без підставки
778.9 x 1355 x 60.3 мм
Розміри з підставкою
824.4 x 1355 x 267.4 мм
Технології поліпшення зображення
Mega Contrast, UHD Dimming, Motion Xcelerator, 4K Upscaling
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
60"