Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
Виробники
Vinga
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x оптичний аудіо, CI+, 3 x HDMI, Headphone
Вага без підставки
23.8 кг
Вага з підставкою
24.1 кг
Енергоспоживання
224 Вт
Контрастність
5000:1
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
ARM Cortex
Розміри без підставки
1684 x 85 x 965 мм
Розміри з підставкою
1684 x 285 x 1023 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling, HDR
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевизора
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8.5mc
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75"