Телевізор LG 32LQ63006LA
Виробники
LG
Новий рівень формату HD
Незабутні враження від перегляду
Інтелектуальний процесор α5 Gen5 телевізора LG Full HD дозволяє повністю зануритися у зображення.
Інтелектуальний контроль яскравості
Розумніше, ніж ви можете уявити
Пульт Magic Remote не входить до комплекту.
Розумний телевізор
Мій профіль
Спорт-оповіщення Sport Alert
LG HDR10 Pro
Режим FILMMAKER MODE
Доступ до улюблених платформ.
Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу.
Хмарні ігри
Грайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now.
Грова панель & Оптимізатор Ігор
HGiG
Екологічність
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, CI, 1 x RJ-45, 1 x USB
Вага з підставкою
4.6 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
10Вт
Процесор зображення
α5 Gen5 AI Processor
Розміри без підставки
736 x 437 x 82.9 мм
Розміри з підставкою
736 x 464 x 180 мм
Технології поліпшення зображення
AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear Voice Pro, LG ThinQ, Screen Share, Speech to Text
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"