Телевізор Akai UA42FHD22T2SF
Виробники
AKAI
DDR
1G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (100х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Headphone, 2 x HDMI
Вага з підставкою
5.8 кг
Енергоспоживання
75 Вт
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex CA55*4
Розміри без підставки
945 х 70 х 531 мм
Розміри з підставкою
945 х 212 х 617 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Час відгуку матриці
8mc
Частота оновлення
60 Гц (MEMC)
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
42"