Телевізор Haier H43Q800UX
DDR
2G
Flash Memory
32GB
GPU
GPU Mali G52
VESA
VESA (300x300 мм)
Інтерфейси підключення
Аудіовихід, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Антенний, Component, 4 x HDMI
Вага без підставки
6.74 кг
Вага з підставкою
7.12 кг
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 15 (30 Вт)
Процесор зображення
CPU Quad Core Cortex CA55
Розміри без підставки
957.2 х 566.2 х 84.9 мм
Розміри з підставкою
957.2 х 608.1 х 240.7 мм
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Частота оновлення
120 Гц (MEMC)
Частота розгортки панелі
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43"