Телевізор Samsung QE50LS03FAUXUA
Виробники
Samsung
Mini LED
Сучасний дизайн The Frame
Елегантний сучасний дизайн бездоганно впишеться у ваш інтер'єр, вдосконалюючи його.
Найдорожчі серцю моменти у чудовому оформленні
Мільярд колірних відтінків
Зручний пошук контенту
Звук, що рухається слідом за дією
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB, CI
Вага без підставки
11.8 кг
Вага з підставкою
12.2 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
40Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1124.1 x 644.9 x 24.9 мм
Розміри з підставкою
1124.1 x 679.2 x 227.8 мм
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
100 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50"