Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 2.37A 45W) 4.0x1.35mm (ACASL45WQ2)
Виробники
Grand-X
Блок живлення до ноутбука Grand-X Asus (19V 2.37A 45W) 4.0x1.35mm (ACACL45W) дає можливість ноутбуку функціонувати від звичайної мережі в приміщенні, за допомогою перетворення 220V в необхідні 19 вольт. Підходить до більшості ноутбуків Asus.
Даний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги. Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей, які використовують для живлення параметри 2.37A.
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
45 Вт
Вихідний струм (сила струму)
2.37 А
Джерело живлення
мережа 220 В