Блок живлення ASUS 850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum (90YE00N3-B0NA00)
Виробники
Asus
Тихий блок живлення формфактору SFX-L
Як гідний нащадок флагманського блоку живлення ROG Thor, ROG Loki SFX-L 850W Platinum використовує ті самі компоненти та орієнтовані на ентузіастів функції, але у формфакторі SFX-L. Завдяки тихій роботі та сучасним характеристикам, Loki стане у пригоді тим, хто складає потужний ігровий комп’ютер у компактному корпусі.
Інноваційна система охолодження
Сертифікація 80 PLUS Platinum
Сумісність з ATX 3.0
Новий стандарт ATX 3.0 запроваджує більш суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення ROG Loki повністю сумісний із цим стандартом. 16-контактний кабель PCIe, що постачається в комплекті з блоком живлення, передбачає можливість передачі напруги живлення потужністю до 600 Вт на новітні відеокарти з шиною PCIe 5.0 – велика перевага для невеликих комп'ютерів формату SFF.
Вентилятор із ARGB-підсвічуванням та Aura Sync
OutputCurrent +12V1
70.8A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.8А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
3x6+2 pin, 1x16 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
850 Вт
Розмір, мм
125 x 125 x 63.5 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ
SFX-L
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Основні характеристики
Інше
підсвічування RGB, кронштейн SFX-to-ATX
Інші
Виробник
ASUS
Модель
850W ROG-LOKI-850P-SFX-L-GAMING PCIE5 Platinum