Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.catalog.language.1778642427): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W) купить в Вишневое, Крюковщина, в магазине ВидеоЗвук
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W)
Виробники
Grand-X
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W) дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелику вагу, що дозволяє значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків Acer, що використовують для живлення параметри 19V 4.74 A.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm володіє системою захисту, яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Вдома або в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
90 Вт
Вихідний струм (сила струму)
4,74 А
Джерело живлення
мережа 220 В