Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.catalog.language.1778642468): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/storage_vid/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 100Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 195Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 546Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 389Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/storage_vid/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 192Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 487 Блок живлення до ноутбуку Lenovo 135W 20V, 6.75A, роз`єм прямокутний (pin inside) (ADL135SDC3A / A40396) купить в Вишневое, Крюковщина, в магазине ВидеоЗвук
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 135W 20V, 6.75A, роз`єм прямокутний (pin inside) (ADL135SDC3A / A40396)
Виробники
Lenovo
Представляємо вашій увазі оригінальний блок живлення для ноутбуків Lenovo з вихідною потужністю 135 Вт. Цей адаптер призначений для забезпечення надійного та стабільного живлення вашого ноутбука, а його спеціально розроблений прямокутний роз'єм (pin inside) гарантує бездоганне під'єднання.
Цей блок живлення розроблений для підключення до мережі 220 В, що робить його універсальним для використання в більшості країн. Маючи вихідний струм 6.75A, ви можете бути впевнені, що ваш пристрій отримає максимально плавне й безпечне живлення, підвищуючи ефективність роботи акумулятора.
Вибір цього адаптера є інвестицією в якість та надійність, що дарує комфорт і спокій кожного дня.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
20 В
Вихідна потужність
135 Вт
Вихідний струм (сила струму)
6.75 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Lenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука
прямокутний (pin inside) [3-pin]
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Модель
135W 20V, 6.75A, роз`єм прямокутний (pin inside)