Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 45W 19V 2.37A, 3.0*1.1 (LAC45/19-3.0*1.1)
Виробники
Merlion
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
45 Вт
Вихідний струм (сила струму)
2.37 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Acer
Тип роз'єму підключення до ноутбука
3.0 x 1.1 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Merlion
Модель
ACER 45W 19V 2.37A, 3.0*1.1