Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778642469): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 135W 19V 7.1A, 5.5*1,7 (LAC135/19-5.5*1.7) купить в Вишневое, Крюковщина, в магазине ВидеоЗвук
Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 135W 19V 7.1A, 5.5*1,7 (LAC135/19-5.5*1.7)
Виробники
Merlion
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
135 Вт
Вихідний струм (сила струму)
7.1 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Acer
Тип роз'єму підключення до ноутбука
5.5 x 1.7 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Merlion
Модель
ACER 135W 19V 7.1A, 5.5*1,7